Zabezpečovací systémy

 
Elektronické bezpečnostní systémy (EZS) mají za úkol detekovat narušení na objektu a dále na tento stav upozornit. Upozornění může proběhnout lokálně (siréna), přenosem na bezpečnostní agenturu (PCO) nebo upozorněním přímo majiteli.
Základem bezpečnostního systému je ústředna, která na základě určitých podnětů vyhodnocuje veškeré signály z instalovaných detektorů, čidel a dalších prvků.

Naše společnost Vám ZDARMA sestaví cenový návrh, a následně pomůže se zabezpečením domu, bytu, budovy, popř. také venkovních prostor.

naši

PARTNEŘI

V oblasti elektronického zabezpečení jsme vyškolení renomovanými firmami, jako jsou:
  • Honeywell a.s.,

    Distributorem systémů GALAXY, GALAXY Dimension, PRO SYS, DSC, včetně jejich nadstavbových částí, což jsou např. přístupové systémy a to ať již autonomními nebo začleněnými do systémů EZS.
  • ABBAS a.s.

    Distributor systémů DOMINUS (česká verze systému GALAXY), včetně jejich nadstavbových částí.
  • EUROSAT s.r.o. a VARIANT s.r.o.

    Distributoři systémů PARADOX –DIGIPLEX, EVO, ESPRIT, MAGELLAN, SPECTRA, CONCEPT včetně jejich nadstavbových částí.

V případě zájmu o služby nebo dotaz volejte na: +420 731 530 662 nebo napište na mail: info@frensecurity.cz

Na telefonním čísle nás můžete kontaktovat kdykoliv. Na maily reagujeme obvykle do 48 hodin.
Působíme převážně v okrese Nový Jíčín, Frýdek-Místek, Vsetín - námi střežené objekty se nacházejí převážně ve městech: Frenštát p. R., Rožnov p. R., Kopřivnice, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Příbor, Bílovec, Valašské Meziříčí a okolních dědinách (Kunčice, Trojanovice, Čeladná, Tichá a další...).