Pult centralizované ochrany

 
Provozujeme radiotelefonní PCO firmy RADOM a radiotelefonní PCO firmy NAM, včetně jejich nadstavbových modulů GSM, GPRS, internet. Dispečerské pracoviště obsluhy těchto pultů je sledováno fyzickou osobou v nepřetržitém provozu po celých 24 hodin a to každý den v roce, včetně víkendů a svátků.
V rámci této služby máme vlastní zásahové jednotky, které v případě jakéhokoliv narušení majetku provádějí činnost. Tato činnost je vždy prováděna na základě smlouvy s klientem, rovněž nepřetržitě, v kteroukoliv denní či noční hodinu. Tato služba je spojena s dispečerským pracovištěm.

Z výčtů našich činností je zřejmé, že poskytujeme komplexní elektrotechnické služby od základní až po nejvyšší úroveň. Patříme mezi řadu firem, které se těmito činnostmi profesionálně zabývají. Netvrdíme o sobě, že jsme jediní, kteří to umí, ale na základě dlouholeté praxe, mnoha spokojených klientů – (soukromých či firemních) si dovolujeme tvrdit, že neexistuje systém ve vyjmenovaných oblastech, který bychom nebyli schopni dodat, zřídit, rozšiřovat a udržovat.

Všem našim potencionálním klientům poskytujeme rovněž konzultační činnost, ve které svému klientovi podrobně vysvětlíme přednosti a nedostatky jednotlivých systémů. Svého klienta nasměrujeme, která námi profesionálně nabízená služba a bezpečnostní systém je pro něj a jeho majetek nejvhodnější. Konečné rozhodnutí a dohoda o spolupráci je ovšem jen v rukou našeho klienta.

Cenová politika naší firmy je odvozována od reálných možností zákazníka. Snažíme se, aby služba byla co nejefektivnější, nejspolehlivější a za přijatelné ceny. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a plníme jeho veškerá přání, požadavky. Jsme si plně vědomi současné ekonomické celospolečenské situace, z čehož vycházíme, ale jsme si také vědomi, že jakýkoliv majetek, ať už soukromý či firemní je zapotřebí dobře chránit.

Náš profesionální přístup, léty získané zkušenosti, nejvyšší kvalitu našich nabízených služeb a nepřetržité hlídání objektů a majetku nabízíme také Vám…

V případě zájmu o služby nebo dotaz volejte na: +420 731 530 662 nebo napište na mail: info@frensecurity.cz

Na telefonním čísle nás můžete kontaktovat kdykoliv. Na maily reagujeme obvykle do 48 hodin.
Působíme převážně v okrese Nový Jíčín, Frýdek-Místek, Vsetín - námi střežené objekty se nacházejí převážně ve městech: Frenštát p. R., Rožnov p. R., Kopřivnice, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Příbor, Bílovec, Valašské Meziříčí a okolních dědinách (Kunčice, Trojanovice, Čeladná, Tichá a další...).